خدمات شبکه وایرلس (wireless)

این شرکت با در اختیار داشتن طیف کاملی از محصولات رادیویی به همراه تیم طراحی حرفه ای . مجری راه کارهای ارتباطی بی سیم در سطوح مختلف می باشد.

خدماتی که در قالب این فعالیت ارائه می شود عبارتند از:

  1.  اجرای شبکه Wifi برای فضاهای بزرگ بدون از دست رفتن قدرت سیگنال و آنتن دهی و بدون تغییر نام شبکه وایرلس و عدم نیاز به اعتبارسنجی مجدد User
  2.  مشاوره و انتخاب تکنولوژی مناسب اعم از  Wifi ، ارتباطات نقطه به نقطه Point to Point  و یا چند نقطه Point to Multi Point  در باند های بدون نیاز به مجوز ، شبکه های نیازمند به مجوز نظیر Microwave و …
  3.  طراحی شبکه های بی سیم شهری و بین شهری
  4.  تامین تجهیزات شبکه های بی سیم
  5.  اجرای شبکه های بی سیم شهری و بین شهری

از فناوری بیسیم در کاربردهای مختلفی میتوان استفاده کرد که به بطور بسیار خلاصه به آن اشاره میگردد

 

  • انتقال دیتا بین ساختمان ها و برقراری ارتباط بین دفاتر و شعب: برای سازمان هایی که دارای چندین ساختمان هستند استفاده از لینک های بیسیم برای انتقال دیتا و .. یکی از بهتری راه حل هاست. استفاده از کابل های دیتا چندان توصیه نمیشود زیرا علاوه بر اینکه احتمال قطعی دارند، در معرض عواملی مانند رعد و برق نیز هستند. لینک های بیسم یکی از بهترین راه ها برای ایجاد یک ارتباط بین ساختمانی است.

 

  • انتقال بیسیم مکالمات VoIP : انتقال بیسیم مکالمات VoIP و ایجاد ارتباطات رایگان بین دفاتر مختلف یک شرکت میتواند روش مناسبی برای کاهش هزینه های تلفن باشد. یک لینک بیسیم میتواند چند صد مکالمه همزمان VoIP را منتقل کند بدون آنکه با کمبود ظرفیت مواجه شود. بمنظور انتقال خطوط تلفن شهری ، فکس ، اینترنت ، انتقال تصاویر و … نیز می توان از این قابلیت استفاده کرد . از مهترین امکاناتی که این سیستم فراهم میکند امکان ارائه خطوط تلفن شهری به مراکز فاقد این خطوط مانند معادن ، سدها ، کارگاه ها ، کارخانه ها و سایت های خارج از شهر و حتی ایجاد ارتباط رایگان صوتی تصویری بین دفاتر و شعب یک مجموعه می باشد. جهت مشاهده نحوه انتقال خطوط تلفن شهری به لینک صفحه انتقال خطوط تلفن مراجعه نمایید .

 

  • انتقال تصویر: استفاده از لینکهای بیسیم برای متصل کردن دوربینهای نظارتی یکی از کاربردهای این فناوری محسوب میشود. به این ترتیب میتوان تعدادی زیادی دوربین را به سرعت پیاده سازی کرد. از لینکهای بیسیم برای کاربردهای ویدئوکنفرانس و برقراری مکالمه های صوتی و تصویری نیز میتوان بهره گرفت .